web analytics

Šport prináša radosť

Moderný človek má málo pohybu, väčšinou pracujeme v uzatvorených budovách, sedíme na stoličkách, pozeráme na monitory počítačov a vozíme sa výťahom. Nečudo, že hľadáme príležitosť trochu sa rozhýbať. Ak ste partia rovnako naladených ľudí alebo ste súčasťou športového klubu, môžete si na pár hodín týždenne prenajať telocvične, napríklad na školách.

Poplatky za prenájom vrátane osvetlenia a temperovania haly sú závislé od konkrétnej školy, ale väčšinou sú prijateľné. Školy tak riešia využitie priestorov mimo hodín vyučovania. A tak si môžete s priateľmi zahrať futbal alebo pozemný hokej nie len cez víkendy, ale aj v pracovný deň podvečer po práci.

V cene prenájmu máte priestor, svetlo, ale športové vybavenie už nie. Ak si chcete s kamošmi zakopať, budete potrebovať aj dve futbalové bránky do haly, samozrejme menšie, než aké sú na trávnatých ihriskách vonku. Preto sa do haly bežne používajú hádzanárske bránky. Lenže kde tieto bránky uskladniť, keď ich práve nepoužívate?

Väčšinou ani s tým nebudete v prenajatých halách mať problém, ale všetko si uľahčíte používaním skladacích a prenosných bránok, akými sú výrobky QuickPlay. Na začiatku vyhradeného času ich rýchlo postavíte, po skončení priateľského zápasu zase rýchlo odložíte.

fotbalova-branka-kickster-futsal

Po skončení zimnej halovej sezóny ich bez problémov preveziete k niekomu domov, kde počkajú na ďalšie využitie. Prenosné futbalové bránky v letných mesiacoch skvele poslúžia aj na sídliskových asfaltových ihriskách alebo na trávnatých plochách v prírode. Či už cestujete s partiou na spoločnú dovolenku alebo váš športový klub organizuje letný tábor pre mládež z okolia.

Kolektívne športy sa dajú pestovať aj vtedy, keď si vyžadujú určité technické zázemie. Skladacie futbalové a hádzanárske bránky sú skvelou voľbou, keď nemáte svoje stále športovisko a chcete svoje vybavenie ochrániť pre čímkoľvek a kýmkoľvek. Užite si spoločnú radosť s priateľmi, športujte nie len v lete.

Pridať komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.